o službě

Buddyjet je jednoduchou a velmi efektivní cestou k řešení našich každodenních i zásadních problémů a starostí.

Potřebuji doučit ke zkouškám…, nemohu řídit a potřebuji odvézt k lékaři (z večírku)…., nemám čas sekat trávu…, kdo mi spraví ten kapající kohoutek, když instalatér si naúčtuje i zazvonění u dveří…, kde koupím kvalitní maso…, musím do práce a nemohu se bohužel starat o své nemohoucí rodiče celý den…, potřebuji oživit jazyk konverzací, ale nemám čas po práci jezdit na lekce…, kdo mi poradí s rekonstrukcí domu, když na architekta nemám peníze…, a tak dále…

Vše je o lidech. A často jsou to lidé blízcí, kteří vám mohou pomoci s řešením vašich starostí, jen o nich nevíte. Co když zrovna ve vedlejším domě nebo ulici je přesně ten člověk, který vám vytrhne trn z paty, a přitom se ještě domluvíte na odměně, která bude vyhovovat vám oběma…

Pojďme spolu vytvořit místo na webu, které nám pomůže navzájem se nalézat a pomáhat si v různých situacích.

Pojďme vytvořit samostatnou občanskou společnost. Společnost lidí, kteří již nejsou závislí na drahých komerčních službách ani na svévoli státu v poskytování sociálních služeb. Pojďme se o sebe postarat sami!

Vytvořme síť, která nám všem umožní sdílet komfortní služby při minimálních nákladech.

Buddyjet je centrem, kde se setkávají nabídky s poptávkami. Přesto není jen obyčejným inzertním serverem. Je to nástroj, který umožní lokální komunitě postavit se na vlastní nohy a stát se soběstačnou v dnešní nejisté době krachující ekonomiky a neustálého oklešťování sociálních služeb poskytovaných státem. Pomůže vám najít člověka, který vyřeší váš problém, a pokud vám to vyhovuje, na oplátku vy pomůžete jemu, nebo se prostě dohodnete na platbě za odvedenou práci. Budete-li spokojeni, nezapomeňte ho na stránce ohodnotit a dát tak ostatním možnost lepší orientace mezi jednotlivými nabídkami.

Vezměme šanci do svých rukou a vytvořme hustou síť vzájemné pomoci a spolupráce, ze které každý pro sebe vytěží přínos.

Použití Buddyjetu je velmi jednoduché a každý se jistě rychle zapojí do jeho využívání. Čím více nás bude, tím efektivnější nástroj si sami vytvoříme. Neváhejte tedy pozvat na Buddyjet i vaše přátele a známé a pojďme společně sdílet své potřeby a schopnosti.